Хајлајтс и голови од Аваи vs Бахија

Во Среда, 8 Ноември, Аваи го нагости Бахија во рамките на Серија А натпревар.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигнаа играчите на Бахија, а еден гол постигна Аваи. Тоа резултираше со победа на Бахија од 2:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c2try.mp4?token=1510228983-71XIePqOlIke98f4IfMNf3DdEiKonhk%2FycLhVG6LST8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.