Сент Етиен vs Лион голови и хајлајтс

Сент Етиен и Лион одиграа натпревар во рамките на Лига 1, во Недела, 5 11 2017.

Лион постигна 5 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 5-0. Домашните навивачи останаа разочарани.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1y7uc.mp4?token=1509959180-rDaKVpxsDApEAp08iNNsfTi83Liz52RdMl2RsDI70UM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.