Интернационале vs Торино голови и хајлајтс

Во Недела, 5 Ноември 2017, Торино му гостуваше на Интернационале во рамките на Серија А.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Интернационале и Торино искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

На натпреварот помеѓу Интернационале и Торино имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/r0nnn.mp4?token=1509959177-Alo1wcHWRLhXja3tGK8X4bsKhGlj8JWBF3S81WzdCRk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.