Хајлајтс и голови од Бахија vs Понте Прета

Бахија и Понте Прета одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Недела, 5 11 2017.

Додека Бахија постигна два гола на натпреварот, Понте Прета и покрај сите напори не успеа да го совлада противничкиот голман. Натпреварот заврши со победа од 2:0 на Бахија.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/36raj.mp4?token=1509969798-KqChnW9m%2BYSnFTB5N0EjvAFv4LDY5osEWkdCRDRSbCk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.