Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Галатасарај и Генчербирлиги

Во Петок, 3 Ноември, Галатасарај го нагости Генчербирлиги во рамките на Супер Лига натпревар.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Генчербирлиги беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 5-1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/67h2m.mp4?token=1509737757-gIKACsI7w1Spw005d8pTqZ8MFD3putU2XQZ9hPHP8wk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.