Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Стеауа Букурешт и Hapoel Be’er Sheva

Во Четврток, 2 Ноември, Стеауа Букурешт го нагости Hapoel Be’er Sheva во рамките на УЕФА Европа Лига натпревар.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Стеауа Букурешт и Hapoel Be’er Sheva.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-ltrya.mp4?token=1509666565-3Vxz3nk%2B%2F3lV5balG8vhiIwsj957VU6jI0kfsQLJtmQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.