Видео од натпреварот Олимпијакос vs Барселона

во Вторник, 31 Октомври, Олимпијакос на домашен терен играше против Барселона во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Ниту Олимпијакос ни Барселона не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/u4gxh.mp4?token=1509493114-KF%2BEjOJCXrVdIPmw7NcgAhI9h3uTqnwPHsWLh5QuZjA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.