Хајлајтс и голови од Флуминенсе vs Бахија

Во Недела, 29 Октомври, Флуминенсе на својот стадион го пречека Бахија во рамките на Серија А.

Флуминенсе и Бахија беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Флуминенсе и Бахија погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4g3eg.mp4?token=1509364813-m6IKznnvUdGLTXYR%2FxecurlTSX%2BxndkOqCMLGLzImVo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk