Атлетико МГ vs Ботафого хајлајтс

Во Недела, 29 Октомври, Атлетико МГ и Ботафого одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kl8f1.mp4?token=1509365157-xsqcfDibQp8XxsHdEvn4n%2BPMM7JuEQjpFLURwfV9uuc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.