Видео од натпреварот Бирмингем Сити vs Астон Вила

Во Недела, 29 Октомври, Бирмингем Сити на својот стадион го пречека Астон Вила во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2ulub.mp4?token=1509293059-8zdm%2FIMDvbDed%2FoqX6UVLbSfbipyHb%2BhH6dAfiNjEOc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.