Видео од натпреварот Атлетико ПР vs Чапекоенсе

Атлетико ПР на својот стадион го пречека Чапекоенсе во рамките на Серија А, во Сабота, 28 10.

Ниту Атлетико ПР ни Чапекоенсе не постигнаа гол на натпреварот.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rnw59.mp4?token=1509282348-qtwK8bO4rkO3HSi2DwidCs%2FVNUFxysR6D2MlaQ9wDwE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk