Хајлајтс и голови од Сао Паоло vs Сантос

Сао Паоло го пречека Сантос во Сабота, 28 Октомври.

Сао Паоло не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но 2 пати ја тресеше противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Сао Паоло и Сантос.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/68t0i.mp4?token=1509280817-m1ttzg5Z2vwcx6mcMh%2BHkMC4PUXEae8Q4HE%2FKHfV8Uc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.