Хајлајтс и голови од Леида Еспортиу vs Реал Сосиедад

Леида Еспортиу и Реал Сосиедад одиграа натпревар во рамките на Куп на Кралот, во Четврток, 26 10 2017.

Реал Сосиедад успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, Леида Еспортиу, не постигна ниту еден гол.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rbxdt.mp4?token=1509055572-FHdVSkaLlMhh1A1dr43GEOBYUtZLiifhcUHwmPQpJug%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.