Хајлајтс и голови од Фиорентина vs Торино

Фиорентина го нагости Торино во рамките на Серија А меч, во Среда, 25 Октомври 2017.

Напаѓачите на Фиорентина беа расположени и постигнаа точно 3 гола, додека Торино не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 3-0.

На натпреварот помеѓу Фиорентина и Торино имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/c5a88.mp4?token=1508972582-k8vC6PPjbthiVT44UGPI%2BqSWd8oCTT%2F3STUK0VrQ1VI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk