Јувентус vs СПАЛ голови и хајлајтс

Јувентус на својот стадион го пречека СПАЛ во рамките на Серија А, во Среда, 25 10.

Публиката добро се забавуваше и имаше можност да види точно 5 гола. СПАЛ постигна 1 гола, но Јувентус постигна 4 гола и победи со точен резултат 4-1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Јувентус и СПАЛ погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/th9uy.mp4?token=1508971273-sNm627d1zCIrauXLZsFDih9mMSKh%2BN9Hv8VkRH0515c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.