Хајлајтс и голови од Фламенго vs Бахија

Фламенго на својот стадион го пречека Бахија во рамките на Серија А, во Четврток, 19 10.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Фламенго успеа 4 да ги претвори во гол, додека Бахија искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со победа на Фламенго со точен резултат 4-1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Фламенго и Бахија.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wj1fq.mp4?token=1508500465-PVm%2BFCdaqd8B7IP%2FrqH0pIvaI92klR6oRIW6zGtAA2g%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk