Спорт Рецифе vs Сантос голови и хајлајтс

Во Четврток, 19 Октомври 2017, Сантос му гостуваше на Спорт Рецифе во рамките на Серија А.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Спорт Рецифе и Сантос искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Спорт Рецифе и Сантос.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/djj1e.mp4?token=1508501091-XPmoEECsebCCKquaRhqIsb%2Bd2FwLzSrWBLp6mem1%2Fas%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ги погодуваш натпреварите од Серија А? Провери кој нуди најдобри коефициенти на kladenje.mk