Баерн Минхен vs Селтик голови и хајлајтс

Баерн Минхен и Селтик одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Среда, 18 10 2017.

Баерн Минхен постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Селтик.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/mb73z.mp4?token=1508362528-3XLb%2BvH%2F5eknv2epvFR%2BGX0SyIr%2FjMfbjhtv6IJcIiI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk