Хајлајтс и голови од Реал Мадрид vs Тотенхем

Реал Мадрид и Тотенхем одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Вторник, 17 10 2017.

Двата тима, Реал Мадрид и Тотенхем постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Тотенхем.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/cadbf.mp4?token=1508279862-ej%2Fu1tTWIoTa0PidP7m25ErkvfFBKk5%2BNoIUrQdrV2Y%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk