Спортинг КС vs Хјустон Динамо хајлајтс

Во Недела, 15 Октомври, Спортинг КС го нагости Хјустон Динамо во рамките на МЛС натпревар.

Ниту Спортинг КС ни Хјустон Динамо не постигнаа гол на натпреварот.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ejd5c.mp4?token=1508162591-cKw2z56SDfwgfAZuobi2KyqSl%2FWVyCI0GAfI%2B2uWK%2BI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk