Хајлајтс и голови од Орландо Сити vs Колумбус

Во Недела, 15 Октомври, Орландо Сити го нагости Колумбус во рамките на МЛС натпревар.

Орландо Сити, домаќинот на овој натпреавр не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа Колумбус запиша победа од 1:0 и си замина со трите бода дома.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/chuch.mp4?token=1508162604-%2FiGtsSeBd%2B1PrgifUY%2B3%2Fv1%2BwGibwoTZyoTFhdtonmY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.