Торонто vs Монтреал Импакт голови и хајлајтс

Торонто го пречека Монтреал Импакт во Недела, 15 Октомври.

Торонто постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Торонто и Монтреал Импакт погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/s1ksd.mp4?token=1508162606-FwFwBRjK9EjLPrP8jAAB8CvzbvVDMtc67qlNrNWx9Dc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за МЛС.