Чикаго Фајр vs Филаделфија Јунајтед голови и хајлајтс

Чикаго Фајр на својот стадион го пречека Филаделфија Јунајтед во рамките на МЛС, во Недела, 15 10.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но Филаделфија Јунајтед постигна еден гол помалку и го загуби натпреварот со резултат 3-2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/erf50.mp4?token=1508162599-uZNADC8SemxpCeS3QwH5O1EhAnfbL1bQRQmDBnxPtbs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.