Атлетико Го vs Палмеирас голови и хајлајтс

Во Недела, 15 Октомври 2017, Палмеирас му гостуваше на Атлетико Го во рамките на Серија А.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Палмеирас беше поуспешен, успеа 3 шанси да ги претвори во гол, додека Атлетико Го искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со три бода и победа на Палмеирас.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/t748o.mp4?token=1508162623-1XCSkpRR03yQfte4lEYd0Qbxiphb0ZecSo7I8OGw%2FwU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.