Хајлајтс и голови од Бурсаспор vs Османлиспор

Во Понеделник, 16 Октомври 2017, Османлиспор му гостуваше на Бурсаспор во рамките на Супер Лига.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Бурсаспор успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Бурсаспор и Османлиспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/vsca8.mp4?token=1508184189-s6jRnPsB%2FCGaXY6jt%2BWsEQ0XXtKbfdFub6wD6kAZrYE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.