Сао Паоло vs Атлетико ПР голови и хајлајтс

Во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Сао Паоло и гостинот Атлетико ПР, во Недела, 15 Октомври 2017.

Сао Паоло прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/e4z6m.mp4?token=1508061088-06pQyg6Kihqnh%2FzPuPkqs8CHf2jf%2BGIF0DOLTzrnBbg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk