Кротоне vs Торино голови и хајлајтс

Кротоне и Торино одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Недела, 15 10 2017.

На натпреварот имаше вкупно 4 гола, но тие рамноправно беа распоредени помеѓу Кротоне и Торино, па мечот заврши со резултат 2:2.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Кротоне и Торино.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5f6u7.mp4?token=1508085855-CMCjVTgOPkYVdEkyMsyBMh3b6k%2FKwRXr3fTxgN8RHd8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.