Lusitano GC Évora vs Порто голови и хајлајтс

Lusitano GC Évora го пречека Порто во Петок, 13 Октомври.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 6 гола, сите во мрежата на Lusitano GC Évora. Тоа резултираше со победа на Порто од 6-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Lusitano GC Évora и Порто.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tpgvl.mp4?token=1507935779-jM%2BhiyzOT5U3zI3xcIt9w68hFh78b0dCDb9DK%2B5DWII%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk