Хајлајтс и голови од Вулверхемптон vs Астон Вила

Во Сабота, 14 Октомври, Вулверхемптон го нагости Астон Вила во рамките на Чемпионшип натпревар.

Додека Вулверхемптон постигна два гола на натпреварот, Астон Вила и покрај сите напори не успеа да го совлада противничкиот голман. Натпреварот заврши со победа од 2:0 на Вулверхемптон.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Вулверхемптон и Астон Вила.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1zjhs.mp4?token=1508015105-aEesR8Uo7danrHa4taC7hbLBF7dJQpjfj848b%2Bl4eI4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.