Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Јапонија и Хаити

во Вторник, 10 Октомври, Јапонија на домашен терен играше против Хаити во рамките на Меѓународни пријателски натпревари.

Натпреварот помеѓу Јапонија и Хаити беше одличен за гледање. Секој тим постигна по 3 гола, па натпреварот заврши нерешено.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Јапонија и Хаити.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/je76p.mp4?token=1508544268-wTQaOKw0GZKQclkfcYsnJkeknqrOtlT8Ow2I%2BOqkvMo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk