Колорадо Рапидс vs Далас голови и хајлајтс

Колорадо Рапидс на домашен терен играше против Далас во рамките на МЛС, во Недела, 8 Октомври.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Колорадо Рапидс и Далас искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

На натпреварот помеѓу Колорадо Рапидс и Далас имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kepdg.mp4?token=1508544264-2qt2TZe5OJ71gFe244CF9vnS1xi4AMtsi6jvmS8VwCc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk