Мали vs Брег на Слонова коска хајлајтс

Мали го нагости Брег на Слонова коска во рамките на КАФ – Квалификации за Светско Првенство меч, во Петок, 6 Октомври 2017.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7jloz.mp4?token=1508544262-KNimwG%2FV1sP2A1tKj5IOBMauReTpK0BjeGRWMqOGa5A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk