Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Колорадо Рапидс и Монтреал Импакт

Колорадо Рапидс го нагости Монтреал Импакт во рамките на МЛС меч, во Недела, 1 Октомври 2017.

Колорадо Рапидс прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Колорадо Рапидс и Монтреал Импакт.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xxp6j.mp4?token=1508544254-Yo3Vt5qaHKeWlCK0y535Doov5BSO09vFfTtJ7RDvnE4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.