Бирмингем Сити vs Шефилд Венсдеј голови и хајлајтс

Во Среда, 27 Септември 2017, Шефилд Венсдеј му гостуваше на Бирмингем Сити во рамките на Чемпионшип.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Бирмингем Сити претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5h2ze.mp4?token=1508544238-r%2FSuEfqY621tniEaZqrq39iOGRffrGxEco5bf8gYa6A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.