Хајлајтс и голови од Селта Виго vs Гетафе

во Четврток, 21 Септември, Селта Виго на домашен терен играше против Гетафе во рамките на Ла Лига.

Двата тима, Селта Виго и Гетафе постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1oqvv.mp4?token=1508540626-6weAIlN89oprxN2FLudg3vjU4Yhd2KWrFV4DiSv8DMw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот