Хајлајтс и голови од Леванте vs Валенсија

Леванте на својот стадион го пречека Валенсија во рамките на Ла Лига, во Сабота, 16 9.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3sgdm.mp4?token=1508544169-%2Fin8HaHcmRNJDIXBI0SRgFqB7gQht9ls5DUdoaF%2FWGE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk