Виториа vs Fluminense голови и хајлајтс

Во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Виториа и гостинот Fluminense, во Недела, 10 Септември 2017.

На натпреварот имаше вкупно 4 гола, но тие рамноправно беа распоредени помеѓу Виториа и Fluminense, па мечот заврши со резултат 2:2.

На натпреварот помеѓу Виториа и Fluminense имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/5u45i.mp4?token=1506290687_f28688387dc17a2538ff80b401d3ba482e139f45″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk