Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ПСВ и Спарта Ротердам

ПСВ на својот стадион го пречека Спарта Ротердам во рамките на Ередивизија, во Недела, 3 12.

ПСВ постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0ui4f.mp4?token=1512319118-GuVPZFHLYZuU00VbR1ZUS871xDY5FgwKnv3mxrmqUTI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.