Хајлајтс и голови од Киево vs СПАЛ

Во Сабота, 25 Ноември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Киево и гостинот СПАЛ.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигна Киево, а еден гол постигна СПАЛ. Тоа резултираше со победа на Киево од 2:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/j3214.mp4?token=1511639817-Eblr%2FRkddA74IfU0a7nUUPpf0BeYE2pHy8ak8v3UybY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.