Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ОГЦ Ница Кот де Азур и Зулте

Во Четврток, 23 Ноември, ОГЦ Ница Кот де Азур го нагости Зулте во рамките на УЕФА Европа Лига натпревар.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Зулте беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу ОГЦ Ница Кот де Азур и Зулте.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/r7e59.mp4?token=1511470255-nTmCfZUJTr3zdbZGpp%2FQ%2BEHN0OlpIz%2FqTn8o36ZHDu0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот