Хајлајтс и голови од Васко де Гама vs Виториа

Во Недела, 5 Ноември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Васко де Гама и гостинот Виториа.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Васко де Гама и Виториа погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/mwm65.mp4?token=1509969801-cR3cpsRDVc4hz1fM%2BSvV3kK1p3mH2h10nR1sL70FOJE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk