Коритиба vs Аваи голови и хајлајтс

Во Сабота, 4 Ноември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Коритиба и гостинот Аваи.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 4 гола, но сите во мрежата на Аваи. Тоа резултираше со победа на Коритиба од 4-0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ylszh.mp4?token=1509883557-hCMaZrku6lNfMFiOKXrSQKW2fCfWiAh%2BZeT2rTk7xh0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk