Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Кајзериспор и Конјаспор

Кајзериспор го нагости Конјаспор во рамките на Супер Лига меч, во Недела, 22 Октомври 2017.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигна Кајзериспор, а еден гол постигна Конјаспор. Тоа резултираше со победа на Кајзериспор од 2:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/w0mj2.mp4?token=1508698890-q9kdMNTazDgJxPf5TmQzVQWmX%2BLGKkIDFYNTzdTSEHs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.