Србија vs Грузија голови и хајлајтс

Во Понеделник, 9 Октомври, Србија го пречека Грузија во рамките на Квалификации за Светско првенство – Европа меч.

Грузија не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Србија успеа тоа да го направи точно еднаш, што беше доволно за победа од 1:0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Србија и Грузија.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/o5nvv.mp4?token=1508544268-MUDBJHUdRGhQGg%2FFP0dO2mhLfoo3vKwwm8hzOvx39vg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.