Altınordu vs Karsspor голови и хајлајтс

октомври 25, 2017 admin 0

Altınordu го пречека Karsspor во Вторник, 24 Октомври. На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Karsspor. Поради тоа […]