Чиле vs Еквадор голови и хајлајтс

октомври 6, 2017 admin 0

Во Четврток, 5 Октомври, Чиле на својот стадион го пречека Еквадор во рамките на КОНМЕБОЛ – Квалификации за Светско Првенство. На натпреварот имаше три гола, […]