Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Реал Бетис и Еспањол

во Среда, 30 Јануари, Реал Бетис на домашен терен играше против Еспањол во рамките на Куп на Кралот.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Реал Бетис и Еспањол погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk