ПСЖ vs Тулуз ФК голови и хајлајтс

ПСЖ на својот стадион го пречека Тулуз ФК во рамките на Лига 1, во Сабота, 24 11.

Тулуз ФК не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа ПСЖ запиша победа од 1:0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу ПСЖ и Тулуз ФК.

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365