Депортиво Алавес vs Реал Бетис хајлајтс

Во Сабота, 25 Август, Депортиво Алавес и Реал Бетис одиграа натпревар во рамките на Ла Лига.

Депортиво Алавес го пречека Реал Бетис во рамките на Ла Лига но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот