Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Османлиспор и Бешикташ

Османлиспор го пречека Бешикташ во Недела, 13 Мај.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, за нијанса полоши беа играчите на Османлиспор кои постигна еден гол помалку и го загубија натпреварот со резултат 3-2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот